Kamila Pietrzak-Polakiewicz

Kamila Pietrzak-Polakiewicz

Na zajęciach u Pani Kamili nie ma nudy, a każde dziecko będzie się uczyć i dobrze bawić. Mamy nadzieję, że praca w Studiu przyniesie Pani Kamili satysfakcję.

Mikołaj<br />Kwiatkowski

Mikołaj
Kwiatkowski

Zajmuje się produkcją muzyczną do spektakli teatralnych, bez końca może słuchać metalu, punka, rock’n’rolla i wysiadywać na polu namiotowym.

Artur<br />Nełkowski

Artur
Nełkowski

Wszyscy członkowie Studia marzą, aby być w grupie siódmej, grupie Artura Nełkowskiego.

Agata<br />Iwaszko

Agata
Iwaszko

Agata Zienkiewicz, teraz Agata Iwaszko, związana jest ze Studiem Teatralnym od zawsze.

Aleksandra<br />Górecka

Aleksandra
Górecka

Starsi uczestnicy zajęć, a na pewno ich rodzice, mogą pamiętać Olę z roli Macochy w „Kopciuszku” – spektakl Studia Teatralnego, którego premiera odbyła się w 2004 roku.

 • Client Image

  Teatr od najmłodszych Grupę I prowadzi Paulina Nowicka. Najmłodsze dzieci poprzez zabawę uczone są ruchu i aktorstwa. Dzielnie uczestniczą w zajęciach, by później pokazać się widowni na dużej scenie gorzowskiego Teatru. Paulina Nowicka przez kilka lat chodziła do Studia Teatralnego, występowała m.in. w „Kopciuszku”. Równolegle tańczyła w Zespole Tańca Artystycznego „Buziaki”. Zawsze pociągało ją połączenie teatru z tańcem. Największą przyjemność sprawia jej praca z najmłodszymi dziećmi, które są otwarte i szczere, a nawet jeśli nieśmiałe, to zawsze prawdziwe. Tę własną prawdę każdego dziecka Paulina chce wydobyć i pokazać światu, a przynajmniej rodzicom. Paulina to chodząca cierpliwość, a do dzieci trzeba jej dużo

  • Paulina Nowicka
  • Co to jest?
 • Client Image

  Założycielka, kierowniczka Studia Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży. Dla wielu „Ciocia Krysia”. Teatr interesował  ją  od zawsze. W dziewczęcych marzeniach była aktorką, ale życie zweryfikowało plany.  Po prostu zabrakło jej odwagi. Sama uznała, że nie śpiewa wystarczająco dobrze. Od 28 lat prowadzi Studio Teatralne, w którym pomaga dzieciom uwierzyć w siebie i przezwyciężać lęki. Pracę  rozpoczęła  w  1973  roku  w  Biurze  Organizacji  Widowni w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. Ciocia jest obecna na wszystkich zajęciach, próbach, pilnuje, aby praca przebiegała prawidłowo, zna każde dziecko, każdym się opiekuje i zna wszystkich rodziców. Przede wszystkim dba o finanse Studia Teatralnego 😉 Praca „naszej” kierowniczki została doceniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który w 2014 roku przyznał jej medal „Zasłużony dla kultury polskiej”. Za prowadzenie Studia dostała od Towarzystwa Przyjaciół Teatru Złotą Maskę, a od marszałka województwa lubuskiego medal Lubuski Animator Kultury. W 2017 roku otrzymała Odznakę Honorową Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
  • Krystyna Zienkiewicz
  • No tutaj tez nie mam pojecia co sie dzieje...
 • Client Image

  Grupa II – Aleksandra Górecka Starsi uczestnicy zajęć, a na pewno ich rodzice, mogą pamiętać Olę z roli Macochy w „Kopciuszku” – spektakl Studia Teatralnego, którego premiera odbyła się w 2004 roku. Aleksandra Górecka w zajęciach naszego Studia uczestniczyła przez ponad 10 lat. Oprócz tego ukończyła 3-letni kurs aktorski w Akademii Sztuk Scenicznych PAPA w Poznaniu. Związana również ze Stowarzyszeniem ART-DRAMA, m.in. poprzez udział w spektaklu „Brat naszego Boga”. Wygląda na groźną i taką, co się nie uśmiecha, ale nie dajcie się zwieść jej poważnej minie. To tylko pozory.

  • Aleksandra Górecka
  • A to? Nie wiem
 • Client Image

  Agata Zienkiewicz, teraz Agata Iwaszko, związana jest ze Studiem Teatralnym od zawsze. Mama, Ciocia Krysia ;), zapisała ją na zajęcia, gdy była mała. Równolegle tańczyła w Zespole Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”, w którym rozwija swoją pasję do dziś, tańcząc w grupie „oldboyów”. Była znakomitym Kotem w butach w bajce pod tym samym tytułem, Śnieżką w „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”, występowała w „Królu Maciusiu I”, „O krasnoludkach i sierotce Marysi”, „Dziewczynce z zapałkami w krainie baśni”, „Śpiącej królewnie”, „Kopciuszku”, „Tym obcym”, „Przygodach Toma Sawyera”, była jedną z twórczyń i głównych tancerek w widowisku „Życie jak taniec”. Panią Agatę łatwo rozpoznać z daleka, nawet jak jej się nie widzi. Donośny głos odziedziczyła po mamie 😉 Ukończyła choreografię i pedagogikę. Pracuje w przedszkolu. Prowadziła grupy w zespole tańca PARADOKS w Strzelcach Krajeńskich. W naszym studio zajęcia prowadzi od 2007 roku.

  • Agata Iwaszko
  • A tutaj jest Agata

We create web application & graphic design product